Beykoz Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Beykoz ısıcamlı cam balkon, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart katlanır cam balkon modellerinden ayrılarak, balkonu evin kış aylarında sıcak, yaz aylarında serin tutarak kullanışlı bir oda haline getiriyor.

Beykoz ısıcamlı cam balkon modelleri ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon ısı yalıtımını müşterilerine sunuyor. Cam balkonda ısı yalıtımının artırılması mıknatıslı conta, özel ayarlanabilir uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta sistemi ile birlikte kullanılmasının yanı sıra, bugüne kadar yaşanan tüm arızalara çözüm olarak üretilen sistem, pratik ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar teknik servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.


Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri

Isıcamlı cam balkonda kullanılan ısıcamların özelliğine bağlı olarak, tek cam göre daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Cam balkonda ulaşılmış en yüksek yalıtım. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak.

Katlanır ısıcamlı balkon sistemleri, tekcamlı modellere göre, 5 kat daha iyi yalıtım sağlar. Beykoz ısıcamlı balkon kapama sistemi, sanılanın aksine, sizi soğuktan korumakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isıcamlı cam balkon kapama modelleri ile 2 ay gibi sınırlı bölgelerde balkon keyfini hangi şartlar olursa olsun, dört mevsim yaşamınıza imkan tanıyor.
Cam Balkonda İki Cam Arası Jaluzi Perde

Artık cam balkonda perde sıkıntısına son. Isıcamlı cam balkon sistemiyle iki cam arası jaluzi perde sistemini getirdik.

Bu sayede ekstra, perde, stor, zebra v.b uygulamlar yapılmadan şık tasarımıyla, güneşi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Sıkca Sorulan SorularCam Balkon Ürünlerinize Garanti Veriyor Musunuz?

Tüm cam balkon ürünlerimize 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Garanti belgemiz sizlerle yapmış olduğumuz sipariş sözleşmemizin maddelerinde garantili olduğu belirtmektedir. Sipariş sözleşmesini kaybetmeseniz bile sisteminizde kayıtlı olduğunuzdan garanti süreniz devam. Garanti başlangıç zamanı ürünün montajlanıp, teslim edildiği tarihte başlar.

Küçük Çocuğum İçin Cam Balkon Emniyetli mi?

Cam balkon sistemin menteşeli panelleri üzerine çocuk emniyet kilidi bulunmaktadır. Dolayısıyla, kilit kapalı olduğu sürece sistem, çocugunuz için emniyetlidir. İsteğe bağlı olarak özel emniyet kilitleri uygulanabilir.

Balkonumu Odaya Katmak İstiyorum. Bir Sıkıntı Olur mu?

Kayar katlanır ısıcamlı modellerde, bugüne kadar geliştirilmiş en üst düzey yalıtım, ısıcamlı cam balkon ile sağlanmıştır. Cambalkon sistemlerinde, sabit pencere sistemlerinde sağlanan su ve ısı yalıtım seviyesi beklenmemelidir. Bunu sağlandığını iddaa eden firmalara da inanmayınız.

Cam Balkon Sistemlerine Perde Uygulanabilir mi?

Katlanır veya kayar cam balkon sistemlerde isteğe bağlı olarak ısıcam arası jaluzi perde uygulanabilmektedir. Aynı zamanda, sistemin üzerine takılan bir profile (opsiyonel) herhangi bir perdeciye yaptırdığınız stor veya zebra perde sistemi adapte edilebilir. Sistemin çıkış kılavuzu katlanabilir olduğundan, perde kullanımına engel oluşturmaz.

Cam Balkon Camları Nasıl Temizlenir?

Modellerin tüm camları, tek tek içeri açılabildiği için hem dıştan, hem içten çok rahatlıkla silinebilir. Dikey profiller alüminyum olduğu için zaman içinde sararma, dökülme yapmaz. Temizli aşamasında camaşır suyu gibi güçlü maddeler içeren deterjanlardan kaçının.

Teras ve Kış Bahçesine Uygulanabilir mi?

Apartman, villa, cafe, restaurant, otel v.b. her türlü mekanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca cam balkon sistemleri kış bahçesi ve otomatik pergola sistemleri ile tam uyumludur.

L Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

U Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Düz Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Oval Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Anahtar Kelimeler:

beykoz cam balkon, katlanır cam balkon beykoz, cam balkon fiyatları, ısıcamlı cam balkon beykoz, cam balkon beykoz firmaları, cam balkon fiyat hesaplama, katlanır cam balkon m2 fiyatları, cam balkon fiyatları istanbul beykoz, balkon kapama, balkon kapatma, cam balkon fiyatları 2018

Ücresiz Keşif Bölgeleri

Acarlar, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Çubuklu, Göksu, Kanlıca, Kavacık

Beykoz Cam Balkon İletişim

Merkez İletişim
Tel: 216 352 51 34
Tel: 216 371 31 99
WhatsApp: 507 341 42 98