Beykoz Kış Bahçesi Katlanır Cam Balkon


Beykoz Kış Bahçesi Cam Balkon Sistemleri

Kış bahçesi olarak bilinen ve genelde hep düşündüğümüz soğuk ve karlı havalarda manzaranın tadını çıkarabileçeğimiz sıcak bir mekan olarak algılarız. Ama kış bahçesi sistemleri sizi sadece soğuk havalardan değil güneşin yakıcı ve bunaltıcı ışıklarından da korur.

Beykoz kış bahçesi fiyatları, kullanılan sistem ve modellere göre değişir. Örneğin teras kış bahçesi modelleri ile özel açılır tavan sistemli kış bahçe modelleri arasında fiyatlandırması farklıdır. Kış bahçesi m2 fiyatları yoktur. Kış bahçesi sistemleri m2 kare olarak hesaplayamazsınız. Beykoz kış bahçesi istanbul firması olarak bizlere teklif al bölümünden veya iletişim bölümünden ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Teras Kapama Kış Bahçesi

Teras bölümü evimizin aslında en özel bölümüdür. Günün tüm stresini ve yorgunluğunu attığımız ve kendimizi iyi hissettirmek için vakit geçirdiğimiz alanlardan biridir.

Teras bölümünde en önemli kısım manzaranın kapanmaması ve manzaranın keyfini çıkarmaktır. Manzaranın kapanması için en uygun sistem katlanır cam balkon modelleridir. Güvenlikli cam sistemi ile hem soğuk, su ve kar gibi dış etkenlerden koruyarak terasın manzara keyfini çıkarmanıza imkan tanır.
Villa Tipi Kış Bahçesi Cam Kapama

Villa tipi olarak adlandırılan villa kış bahçesi veya veranda kapatma işi profesyonellik isteyen bir iştir. Kış bahçesi adı gibi kış aylarında lapa lapa kar yağarken sıcacık bir ortamda kahvenizi yudumlamınıza imkan tanır.

Genelde villa kış bahçeleri keyifli, mutlu ve huzurlu vakit geçirdiğiniz size özel bir alandır. Villa için seçilen kış bahçesi tadilatı sizi ve keyfinizi yansıtmalıdır. Estetik görünüm önemli ama kullanım kolaylığı da kış bahçesi modellerinde çok önemlidir. Dikkat edilmesi gereken bu alanda uzman ve profesyonel ekipler seçmenizdir.

Sıkca Sorulan SorularCam Balkon Ürünlerinize Garanti Veriyor Musunuz?

Tüm cam balkon ürünlerimize 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Garanti belgemiz sizlerle yapmış olduğumuz sipariş sözleşmemizin maddelerinde garantili olduğu belirtmektedir. Sipariş sözleşmesini kaybetmeseniz bile sisteminizde kayıtlı olduğunuzdan garanti süreniz devam. Garanti başlangıç zamanı ürünün montajlanıp, teslim edildiği tarihte başlar.

Küçük Çocuğum İçin Cam Balkon Emniyetli mi?

Cam balkon sistemin menteşeli panelleri üzerine çocuk emniyet kilidi bulunmaktadır. Dolayısıyla, kilit kapalı olduğu sürece sistem, çocugunuz için emniyetlidir. İsteğe bağlı olarak özel emniyet kilitleri uygulanabilir.

Balkonumu Odaya Katmak İstiyorum. Bir Sıkıntı Olur mu?

Kayar katlanır ısıcamlı modellerde, bugüne kadar geliştirilmiş en üst düzey yalıtım, ısıcamlı cam balkon ile sağlanmıştır. Cambalkon sistemlerinde, sabit pencere sistemlerinde sağlanan su ve ısı yalıtım seviyesi beklenmemelidir. Bunu sağlandığını iddaa eden firmalara da inanmayınız.

Cam Balkon Sistemlerine Perde Uygulanabilir mi?

Katlanır veya kayar cam balkon sistemlerde isteğe bağlı olarak ısıcam arası jaluzi perde uygulanabilmektedir. Aynı zamanda, sistemin üzerine takılan bir profile (opsiyonel) herhangi bir perdeciye yaptırdığınız stor veya zebra perde sistemi adapte edilebilir. Sistemin çıkış kılavuzu katlanabilir olduğundan, perde kullanımına engel oluşturmaz.

Cam Balkon Camları Nasıl Temizlenir?

Modellerin tüm camları, tek tek içeri açılabildiği için hem dıştan, hem içten çok rahatlıkla silinebilir. Dikey profiller alüminyum olduğu için zaman içinde sararma, dökülme yapmaz. Temizli aşamasında camaşır suyu gibi güçlü maddeler içeren deterjanlardan kaçının.

Teras ve Kış Bahçesine Uygulanabilir mi?

Apartman, villa, cafe, restaurant, otel v.b. her türlü mekanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca cam balkon sistemleri kış bahçesi ve otomatik pergola sistemleri ile tam uyumludur.

L Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

U Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Düz Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Oval Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?