beykoz sürme cam balkon sistemleri

Beykoz Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Beykoz Sürgü cam balkon sistemleri diğer sistemlerin alternatiflerinden biri olup sistem yalıtımı sürme sistemlerinden daha fazla yalıtıma sahiptir. Kayar sistem altındaki raylar vasıtasıyla ve bu raylar üstünde yer alan camların yatay hareket doğrultusunda ilerlemesiyle balkon, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir.

Beykoz sürgülü cam balkon modelleri dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı tercih edilmektedir. Bir diğer alternatifi olan eşiksiz sürgü cam balkon sistemlerine nazaran biraz daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Beykoz cam balkon sistemleri her iki sistemde de profesyonel hizmet ve ürün garantisi sunmaktadır. Eşikli sürgülü cam balkon ray sistemleri,5 raydan oluşmaktadır. Buda size geniş bir çalışma alanı oluşturur. Sürme modellerde 5 camdan 10 cama kadar çalıştırılabilir.


Sürgülü Cam Balkon Özellikleri

Eşikli sürgü cam balkon da amaç; dar balkonlarda, balkon alanını aynen korumasıdır. Balkona çıkış noktalarına engel olmaz, cam birleşim noktalarında alüminyum contalar sayesinde içeriye su, rüzgar ve toz geçirmez.Camlar isteğimize bağlı olarak dilediğimiz bir köşede üst üste toplanır. Alt kısımlarında kullanılan rulmanlar vasıtası ile kolaylıkla ve sessiz olarak çalışır.

Eşikli sürme cam balkon sistemleri geniş kasa modeli olması nedeniyle balkon para petinin tavanı karşılamadığı durumlarda kolaylıkla uygulanabilir. Kasa birleşmeleri 45 derece kesilmeyerek 90 derece kesilir. Bu özellikler Toz, su, hava almama özelliği olan sistemin tehlike sınırlarında minimize edilmiştir. Sistemde 8mm Temperli tek cam ile lamine cam uygulanabilme özelliği bulunmaktadır.Sürgülü Cam Balkon Fiyatları

Sürgülü cam balkon fiyatları, m2 olarak hesaplanır. Sürgülü cam balkon fiyat hesaplaması için alanın en ve boy ölçüsünü alıp en x boy = m2 olarak çıkarabilirsiniz.

Sürme cam balkon fiyatını hesaplamak için, öncelikle istediğiniz modeli belirlemeniz gerekir. Cam rengi, profil rengi, alt veya üstte sabit bölüm, duvar ve alan yapısı sürgülü cam sistemlerinde fiyatlarını değiştirir. Net cam balkon fiyatlarını almak için whatsapp hattımızı kullanarak bize yerin resimini ve ölçülerini gönderin anında size net fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde gönderelim.

Sıkca Sorulan SorularCam Balkon Ürünlerinize Garanti Veriyor Musunuz?

Tüm cam balkon ürünlerimize 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Garanti belgemiz sizlerle yapmış olduğumuz sipariş sözleşmemizin maddelerinde garantili olduğu belirtmektedir. Sipariş sözleşmesini kaybetmeseniz bile sisteminizde kayıtlı olduğunuzdan garanti süreniz devam. Garanti başlangıç zamanı ürünün montajlanıp, teslim edildiği tarihte başlar.

Küçük Çocuğum İçin Cam Balkon Emniyetli mi?

Cam balkon sistemin menteşeli panelleri üzerine çocuk emniyet kilidi bulunmaktadır. Dolayısıyla, kilit kapalı olduğu sürece sistem, çocugunuz için emniyetlidir. İsteğe bağlı olarak özel emniyet kilitleri uygulanabilir.

Balkonumu Odaya Katmak İstiyorum. Bir Sıkıntı Olur mu?

Kayar katlanır ısıcamlı modellerde, bugüne kadar geliştirilmiş en üst düzey yalıtım, ısıcamlı cam balkon ile sağlanmıştır. Cambalkon sistemlerinde, sabit pencere sistemlerinde sağlanan su ve ısı yalıtım seviyesi beklenmemelidir. Bunu sağlandığını iddaa eden firmalara da inanmayınız.

Cam Balkon Sistemlerine Perde Uygulanabilir mi?

Katlanır veya kayar cam balkon sistemlerde isteğe bağlı olarak ısıcam arası jaluzi perde uygulanabilmektedir. Aynı zamanda, sistemin üzerine takılan bir profile (opsiyonel) herhangi bir perdeciye yaptırdığınız stor veya zebra perde sistemi adapte edilebilir. Sistemin çıkış kılavuzu katlanabilir olduğundan, perde kullanımına engel oluşturmaz.

Cam Balkon Camları Nasıl Temizlenir?

Modellerin tüm camları, tek tek içeri açılabildiği için hem dıştan, hem içten çok rahatlıkla silinebilir. Dikey profiller alüminyum olduğu için zaman içinde sararma, dökülme yapmaz. Temizli aşamasında camaşır suyu gibi güçlü maddeler içeren deterjanlardan kaçının.

Teras ve Kış Bahçesine Uygulanabilir mi?

Apartman, villa, cafe, restaurant, otel v.b. her türlü mekanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca cam balkon sistemleri kış bahçesi ve otomatik pergola sistemleri ile tam uyumludur.

L Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

U Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Düz Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Oval Balkon Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Anahtar Kelimeler:

beykoz cam balkon, katlanır cam balkon beykoz, cam balkon fiyatları, ısıcamlı cam balkon beykoz, cam balkon beykoz firmaları, cam balkon fiyat hesaplama, katlanır cam balkon m2 fiyatları, cam balkon fiyatları istanbul beykoz, balkon kapama, balkon kapatma, cam balkon fiyatları 2018

Ücresiz Keşif Bölgeleri

Acarlar, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Çubuklu, Göksu, Kanlıca, Kavacık

Beykoz Cam Balkon İletişim

Merkez İletişim
Tel: 216 352 51 34
Tel: 216 371 31 99
WhatsApp: 507 341 42 98